Добровільне медичне страхування дітей

Компанія FillingSeason разом з партнерами вперше для українських спортсменів розробила програму медичного страхування, що направлена виключно на захист дітей під час зайняття спортом. Хто може бути Застрахованим:

Діти у віці від 6 до 16 років, а саме вихованці спортивних навчальних закладів, вихованці шкіл, гімназій, коледжів, ліцеїв. 

Чим корисна програма:

Страховими випадками за програмою "Страхування дітей від нещасного випадку" є травматичне ушкодження, в тому числі в результаті протиправних дій третіх осіб, гостре отруєння отруйними рослинами, грибами, хімічними речовинами (промисловими або побутовими), ліками (крім випадків самолікування), утоплення, асфіксія внаслідок попадання сторонніх предметів або рідин в дихальні шляхи, укуси тварин, в тому числі, змій, отруйних комах, захворювання кліщовим енцефалітом (енцефаломієлітом), правець, сказ, ботулізм, позаматкова вагітність (якщо вона привела до видалення органів малого таза), опіки, ураження блискавкою або електричним струмом, обмороження, переохолодження.

Переваги страховки від Filling Season:

Програма добровільного медичного страхування -  страхування

Дія договору страхування не обмежується перебуванням на території навчального або дошкільного закладу. Страхове покриття поширюється на заняття фізкультурою і на заняття в спортивних секціях.

Страховий захист 24 години на добу.