"FILLING SEASON" разом з центром всебічного розвитку АРТЛЬОРН

організували конкурс дитячого малюнка “Намалюй мамі весну”.

 

Сотні дітей, віком від 2  до 16 років, беруть участь у конкурсі привітання-малюнка. 28 лютого по 02 березня пройде голосування на визначення найкращого привітання на сайті www.fillingseason.com

Акція має 3 основних номінацій та окрему спеціальну номінацію від організатора "FILLING SEASON":

 1. Кращий малюнок серед груп дошкільного віку;

 2. Кращий малюнок серед молодших груп;

 3. Кращий малюнок серед старших груп;

 4. Номінація від організатора “Найбільш креативна та творча робота-малюнок на тему "НАМАЛЮЙ МАМІ ВЕСНУ" “

Особливий приз від Filling Season "FILLING SEASON" за найбільш креативний малюнок - спеціальна Friend's card, а також ексклюзивна футболка з власним малюнком переможця.


 

Кожен учасник конкурсу отримує знижку 20% на придбання футболки Filling Season з принтом власного малюнка-привітання (або ж малюнка переможця).

Умови проведення акції:
 • Учасники акції "НАМАЛЮЙ МАМІ ВЕСНУ" в період з 22 лютого по 26 лютого 2016 року включно малюють листівки з привітанням своїх матусь.
 • 26.02.2016 року представники дитячої організації передають  "FILLING SEASON" малюнки дітей для адаптації та переведення малюнків в електронний вигляд
 • Всі надані малюнки організатор розміщує на сайті www.fillingseason.com для проведення відкритого голосування. Організатор акції відкриває голосування в трьох номінаціях в період з 28.02.2016 р. по 02.03.2016 р. до 20:00.
 • В голосування приймають участь всі бажаючі, а також: знайомі/друзі/родичі/клієнти  "FILLING SEASON" та відвідувачі www.fillingseason.com
 • Кожен відвідувач може проголосувати один раз за один малюнок в кожній із номінацій.
 • Переможця в номінації Найбільш креативна та творча робота-малюнок на тему "НАМАЛЮЙ МАМІ ВЕСНУ" визначають представники  "FILLING SEASON" серед всіх наданих малюнків.
 • 03.03.2016 р. організатор акції "НАМАЛЮЙ МАМІ ВЕСНУ", оцінює результати голосування на сайті, та оголошує ім'я переможців по кожній номінації, а також передає результати голосування до дитячої організації.
 • Переможці номінацій 05.03.2016р. отримують від організатора безкоштовні призи - ексклюзивну жіночу футболку з вітальною листівкою, що була намальована переможцем.
 • Окрім того, переможець номінації "Найбільш креативна та творча робота-малюнок на тему "НАМАЛЮЙ МАМІ ВЕСНУ" отримує від організатора спеціальну "Friend's card", що на постійній основі дає знижку на придбання будь-якого одяу виробника із знижкою 20% від повної вартості такого одягу(знижка не розповсюджується на товари "FillingSeason", на яких встановлено окремий акційний прайс).
 • Всі інші учасники акції отримують спеціальну разову знижку 20% на виготовлення та друк футболок з власними малюнками або малюнками переможців. Для цього їм потрібно при замовленні футболки вказати назву акції менеджеру "FillingSeason"в якій він приймав участь.
Враховуючи технічну специфіку нанесення друку на футболках, малюнки повинні будуть пройти певну електронну адаптацію та до малюнків можуть бути внесені незначні зміни. Розміри малюнків не повинні перевищувати формат А4.
Також :
До Акції не приймаються роботи, що можуть порушувати права та гідність громадян, а також переможцями не можуть бути автори робіт, які отримали переможну кількість голосів шляхом використання/залучення спеціальних автоматизованих систем та сервісів, що механічно збільшують кількість голосів/рейтинг роботи(малюнка).
"FillingSeason" залишає за собою право використовувати малюнки(роботи), що були надані учасниками акції для створення колекцій одягу(нанесення малюнків на вироби).