Свято талантів з брендом Filling Season

Filling Season, виробник одягу для активного відпочинку і професійних занять спортом, виступає спонсором Міжнародного фестиваля-конкурса творчих колективів “Калейдоскоп талантів”.

15 жовтня відбудеться ювілейний, десятий конкурс танцівників, співаків, музикантів, талановитих рукотворів. На сцені фестивалю пройде дефіле бренду Filling Season, моделями якого стануть самі учасники конкурсу та їх батьки. Спортивні костюми, футболки, форма для спортсменів, куртки, жилетки, для дітей і дорослих яскравих кольорів, зручного анатомічного крою. Усі учасники і гості фестивалю зможуть вибрати моделі з лого Filling Season до вподоби, внести їх до Wish List або ж придбати зі знижкою до 20% до кінця жовтня. А також зробити модне фото в окремій фотозоні. А переможці фестиваля-конкурса отримають цінні призи - ваучери на загальну суму п’ять тисяч гривень для виготовлення професійного спортивного одягу для тренувань.

Filling Season запрошує усіх на свято танців, співу й музики!

Показ моделей бренду Filling Season у рамках Х Міжнародного фестиваля-конкурса “Калейдоскоп талантів” відбудеться 15 жовтня, у суботу, за адресою: вул. Велика Кільцева Дорога, 3 (Академія праці, соціальних відносин та туризму, актова зала).