Головна » 2018 » Березень » 1 » "Намалюй мамі весну" - конкурс дитячого малюнка, другий сезон
12:38
"Намалюй мамі весну" - конкурс дитячого малюнка, другий сезон

Стартував другий сезон проекту “Намалюй мамі весну”.

Цього року в проекті приймають участь абсолютно всі творчі колективи дитячого центру Артльорн.

 “Намалюй мамі весну ”  - це сумісний проект компанії FillingSeason та центру всебічного розвитку Артльорн. Проект відкриває можливість дітям проявити свої художні таланти та отримати чудовий весняний подарунок.

 В конкурсі будуть визначені переможці в трьох основних і в одній спеціальній номінації:

 Кращий малюнок серед груп дошкільнго віку;

 Кращий малюнок серед молодших груп;

Кращий малюнок серед старших груп;

Краща творча робота-малюнок на тему "НАМАЛЮЙ МАМІ ВЕСНУ" - спеціальна номінація організатора

ТМ "FILLING SEASON":

Обов’язково запрошуйте до голосування друзів і знайомих, щоб саме твій малюнок набрав більше голосів!

Голосування триватиме 3 дні (8,9,10 березня 2018р.). А вже 18 березня 2018р. переможці конкурсу отримають нагороди в 4-х номінаціях - футболки, що будуть оформлені* малюнками переможців.

Всі інші, учасники, вболівальники, можуть за бажанням замовити футболку з малюнком своєї дитини в індивідуальному порядку у організатора.

 

 

*Враховуючи технічну специфіку нанесення друку на футболках, малюнки будуть адаптовані  під друк (оцифровка) та до малюнків можуть бути внесені незначні зміни. Розміри малюнків не повинні перевищувати формат А4. Також до конкурсу не приймаються роботи, що можуть порушувати права та гідність громадян. ТМ"FillingSeason" залишає за собою право використовувати малюнки(роботи), що були надані учасниками акції для створення колекцій одягу(нанесення малюнків на вироби ТМ).

**Обов’язково запрошуй до голосування друзів і знайомих, щоб саме твій малюнок набрав більше голосів. До голосування можна запрошувати, Мам, Пап, друзів, знайомих, дідусів, та бабусь. Організатори проекту не несуть відповідальності за споби і технічні можливості для збільшення голосів за допомогою технічних та інформаційних систем.

*** Учасники, які приймають участь в проекті, погодились надати організаторам проекту, згоду на обробку та використання персональних даних.

 

 

Категорія: FS LIVE | Переглядів: 244 | Додав: Alexgr | Теги: Намалюй, Другий сезон, голосування, дитяча творчість, FS, творчість, Артльорн, мамі, Намалюй мамі весну | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar