Головна » 2016 » Березень » 20 » Нагорода для Filling Season
14:01
Нагорода для Filling Season

Завершенням турніру з футзалу для дітей 2007-2008 р.н. “Голосіївський м’яч” стало нагородження переможців кубками й медалями.

Учасники отримали подарунки й від Filling Season - футбольні манішки. Дісталась нагорода і компанії Filling Season - Подяка Голосіївської районної адміністрації за сприяння у проведенні дитячого турніру з футзалу та Подяка від ГО "Спортивний клуб 179" за допомогу в організації та проведенні турніру.

  

"Коли ми планували проведення турніру «Голосіївський м’яч», ми намагалися створити не просто подію, а свято для кожного учасника турніру. Кожна гра турніру записувалася на відео, адже це спогади як для дітей, так і для батьків" - коментує співзасновник компанії Filling Season Ярослав Щелочінін.

"Сподіваюсь, дитячий турнір з футзалу стане традиційним і щороку у таблиці ігор додаватиметься все більше команд. Певен, того ж бажають і спонсори, ТМ «Квас Тарас», київський дельфінарій «Немо», ТД Хімільтек Україна. Дякую, що підтримуєте ініціативу організації дитячого футбольного турніру. Наша команда і надалі опікуватиметься високою якістю справді професійної спортивної форми для юних футболістів, в якій легко і вправно можна здобувати нових перемог”.

Для компанії Filling Season участь в організації подібних заходів - відповідальна місія, реальна справа, що доводить: сучасний бізнес може і повинен бути соціально відповідальним.

Категорія: FS LIVE | Переглядів: 1451 | Додав: Yarik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar