Головна » 2016 » Червень » 8 » Переваги від Filling Season
22:40
Переваги від Filling Season

Переваги від Filling Season

Одяг бренду Filling Season сьогодні обирають професійні спортсмени, активні молоді люди, родини, в яких віддають перевагу активному відпочинку, ба навіть маленькі модники й спортсмени, що роблять лише перші кроки у заняттях спортом.

Це надто високий кредит довіри, який ми цінуємо найбільше. І цінність довіри стає більш значущою у співпраці з партнерами. Для маленького спортивного магазину або ж для великої національної мережі, де перш за все цінують довіру клієнтів й пропонують принципово якісний товар, компанія пропонує вигідні умови співпраці.

Ви можете долучитися до продажу високоякісного одягу для спорту, активного відпочинку й на повсякдень під маркою виключно українського бренду Filling Season, що здатен конкурувати з відомими світовими брендами, та все ж вигідно вирізняється доступною ціною.

Привілеї для вас від Filling Season

Репутація професійної, чесної компанії, надійність та безпека співпраці.

Надійні, перевірені партнери – гарантія високого рівня якості одягу для ваших покупців. Прискіпливо вибираючи тканини, фурнітуру, матеріали, ми особисто перевіряємо сертифікацію,якість матеріалів, тестуємо перші моделі, оцінюємо естетику.

Ексклюзивні моделі одягу для дорослих і дітей, оригінальні дизайнерські рішення сучасних трендів спортивної та фешн-індустрії. Концептуальні власні розробки професійного спортивного одягу, виготовленого з трикотажного матеріалу найвищої якості.

Постійна маркетингова підтримка, гарантійні зобов’язання. Окремо призначений менеджер для супроводу в роботі, індивідуальні умови співпраці. Ваші клієнти почуватимуться комфортно за будь-якої погоди й кожного сезону будуть забезпечені стильним гардеробом для спорту й відпочинку, створеним відповідно сучасних трендів - знак якості Filling Season.

Кожна модель бренду Filling Season – ексклюзивна: в оригінальному дизайні поєднано класику з сучасними трендами моди і спорту, що сьогодні цінує та вибирає активно налаштована молодь усього світу.

Використання інноваційних матеріалів й сучасних виробничих технологій забезпечує високу якість, завдяки чому одяг від Filling Season часто перевершує відомі дорогі бренди.

Розробка й виробництво в Україні дозволяє пропонувати до повсякденного й спортивного гардеробу вишукані моделі за доступною ціною.

Кожна нова колекція одягу до сезону створюється за участі спортсменів і поповнюється щотижня.

Для зв’язку з нами заповнюйте анкету або надішліть запит на адресу office@fillingseason.com чи просто зараз телефонуйте +38 096 200 02 20 ; +38 050 400 02 20

 

Категорія: FS LIVE | Переглядів: 1819 | Додав: Alexgr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar