Партнерам

Про одяг від Filling Season

Щоб одяг від Filling Season був легким і в той самий час надійно захищав у негоду, компанія робить інвестиції у матеріали для гарантії найвищої якості, щоб забезпечити міцність, вітронепроникність, вологозахист і разом з тим малу вагу виробу.Виробничі потужності Filling Season:

2 Виробничих цехи
45 Професійних робітників

Конструкторський цех 

Умови співпраці з Filling Season

Filling Season - це 100% український бренд, від команди до виробництва. Ми пропонуємо Вам долучитись до продажу високоякісного українського одягу, який своєю якістю не поступається відомим закордонним брендам та має доступні ціни. Ми створюємо одяг за підтримки спортсменів, професіоналів та людей для яких спорт - це стиль життя.

Завжди відкриті для підприємців, що працюють зі спортивним та туристичним спорядженням та віддають перевагу якісному спортивному одягу, спортивними командами (футбол, волейбол, баскетбол), фітнес центрами, дитячими спортивними клубами та магазинами.Технологія та матеріали, що ми використовуємо

Всі замовлення виготовляються на професійному обладнанні і завдяки чому, ми можемо виробляти вироби складної форми, втілюючи яскраві дизайнерські рішення.

Одна з найбільш передових технологій, яка використовується в пошитті спортивного одягу - це "плоскі шви". Ця технологія дозволяє з'єднати тканини внахлест. Такий метод ми застосовуємо для пошиття футбольної форми складної конструкції. Нанесення номерів логотипів, прізвищ.


Пошиття форми будь-якої складності - сублімації (будь-який дизайнерський задум, тренувальних футболок і тд.)

Ви можете замовити пошиття спортивного одягу -  найвищої якості, від тренувальних комлектів до професійних ігрових костюмів.  Якість контролюється замовником і менеджером Filling Season на всіх стадіях виробництва. Можливо виробництво кольоропроби (приклад футбольний комплект фгрової форми на зразку тканини).Наші переваги

Чесне партнерство
Відкриті, як для маленького магазину так і для національних мереж

Пошук нових ідей та технологій для втілення
Індивідуальні умови співпраці для тих, хто готовий підтримувати вітчизняного виробника
Маркетингова підтримка
Повага до клієнтів
Виділений менеджер
Гарантійні зобов'язання перед партнерами