Партнерам

Про одяг від Filling Season

Щоб одяг від Filling Season був легким і в той самий час надійно захищав у негоду, компанія робить інвестиції у матеріали для гарантії найвищої якості, щоб забезпечити міцність, вітронепроникність, вологозахист і разом з тим малу вагу виробу.Виробничі потужності Filling Season:

2 Виробничих цехи
45 Професійних робітників

Конструкторський цех 

Умови співпраці з Filling Season

Filling Season - це 100% український бренд, від команди до виробництва. Ми пропонуємо Вам долучитись до продажу високоякісного українського одягу, який своєю якістю не поступається відомим закордонним брендам та має доступні ціни. Ми створюємо одяг за підтримки спортсменів, професіоналів та людей для яких спорт - це стиль життя, а якісний та сучасний одяг його норма.

Наша команда завжди відкрита для підприємців, які віддають перевагу якісному сучасному одягу, спортивному одягу, а також спортивними командами (футбол, волейбол, баскетбол), фітнес центрами, дитячими спортивними клубами та магазинами. Зважаючі на те, що наші спортсмени бажають виглядати гарно не тільки на спортивній арені, а також у повсякденному житті, компанія, під власним брендом Filling Season, запустила стильний кежуал (casual) напрясок в одязі. Товари нашого бренду стають більш доступними на ринку України. В 2021 році нашим основним партнером є магазин bridge. Товари компанії також представлені в інтернет-магазині rozetka.


Технологія та матеріали, що ми використовуємо

Всі замовлення виготовляються на професійному обладнанні і завдяки чому, ми можемо виробляти вироби складної форми, втілюючи яскраві дизайнерські рішення.

Одна з найбільш передових технологій, яка використовується в пошитті спортивного одягу - це "плоскі шви". Ця технологія дозволяє з'єднати тканини внахлест. Такий метод ми застосовуємо для пошиття футбольної форми складної конструкції. Нанесення номерів логотипів, прізвищ.


Пошиття форми будь-якої складності - сублімації (будь-який дизайнерський задум, тренувальних футболок і тд.)

Ви можете замовити пошиття одягу  -  найвищої якост.  Якість контролюється замовником і менеджером Filling Season на всіх стадіях виробництва. Можливо виробництво тестового зразка (приклад футбольний комплект ігрової форми на зразку тканини).Наші переваги

Чесне партнерство
Відкриті, як для маленького магазину так і для національних мереж

Пошук нових ідей та технологій для втілення
Індивідуальні умови співпраці для тих, хто готовий підтримувати вітчизняного виробника
Маркетингова підтримка
Повага до клієнтів
Виділений менеджер
Гарантійні зобов'язання перед партнерами