Український бренд – надійний вибір
18 Листопада, 2020

Український бренд – надійний вибір

0 67

Все почалося з велосипеда. Проте, винайти потрібно було не саме колесо чи педаль, а простий одяг. Такий, у якому зручно би їхати на спортивному велосипеді, комфортно почуватися в компанії друзів, та й взагалі хотілоь бути у тренді сучасної спортивної моди.

Саме для велосипедистів, завзятих туристів, і просто для таких людей, що обирають здоровий спосіб життя і зокрема - спорт як стиль в усьому, була представлена на початку 2015 р. перша колекція FILLING SEASON, українського виробника одягу для активного відпочинку й занять спортом. 

З 2014 року молода, активна команда фахівців – дизайнери, спортсмени, кравці, - створюють до кожного сезону колекції спортивного одягу, екіпіровку для спортивних команд, форму для ігрових видів спорту, одяг для тренувань під власним брендом FILLING SEASON.

«У створенні сучасних спортивних колекцій ми спираємось на думку спортсменів щодо функціональності, практичності та комфорту для нашого одягу, - розповідає Олександр Гриньов, співзасновник виробництва FILLING SEASON,  - і у власному експериментальному конструкторському цеху вдосконалюємо усе до найменших дрібниць». 

Одяг бренду FILLING SEASON в оригінальному дизайні поєднує класику з сучасними трендами моди і спорту, що сьогодні цінує й вибирає молодь по всьому світу. Сучасні матеріали, що використовуються у виробництві, - поліестер, нейлон з обробкою, що захищають від вітру та вологи; мембранні тканини; сучасні утеплювачі hollowsoft, аналог thinsulate та freudenberg; фурнітура YKK, ALPHA; спеціальні двокомпонентні тканини для спорту, - все це разом дозволяє представити на ринку одяг високої якості. Завдяки чому бренд FILLING SEASON часто перевершує дорогі іноземні. Розробка й виробництво в Україні дозволяє пропонувати до повсякденного й спортивного гардеробу вишукані моделі за доступною ціною.

Рекомендуємо

Мембранна тканина та роль мембранної тканини в лінійці одягу Filling Season
0 20

Мембранна тканина та роль мембранної тканини в лінійці одягу Filling Season

Мембранна тканина —  тканина на основі штучних мембран. Використовується у..

30 Вересня, 2020

Коментарів (0)

Ваш коментар буде першим