Експериментальний цех Filling Season
10 Листопада, 2020

Експериментальний цех Filling Season

0 13

Цех-ательє, в якому народжуються нові моделі, знаходиться в центральному офісі компанії Filling Season, у Києві, столиці України. Виник він 2014 року як експериментальна майстерня, де молода команда фахівців започаткувала виробництво одягу під власним брендом. 

Сьогодні одяг з логотипом FS створюють досвідчені дизайнери, технологи, шевці. Команда Filling Season молода, середнім віком 30+ років. Проте разом - це 95 років досвіду роботи з сучасними матеріалами, вивчення інноваційних технологій у виготовленні професійного спортивного одягу, створенні нових дизайнерських рішень в одязі для спорту й активного відпочинку.

Кожна нова модель витримує серйозні тести: на зручність, міцність, комфорт їх випробовують професійні спортсмени.Ми прагнемо використовувати інноваційні технології в розробці нових моделей одягу задля нових досягнень і спортсменами, і тими, хто поділяє принципи здорового активного способу життя. 

Заради глобального розвитку в царині спорту компанія встановила партнерські стосунки зі спортивними клубами, дитячими спортивними школами. Це стратегічне партнерство, яке відкриває шлях до найкращих у світі талантів, більш тісної взаємодії зі спортсменами, дозволяючи підтримувати найсучасніші досягнення й інновації.  

В експериментальному цеху досліджують рухи людини, спортивні навички й манери спортсменів. Нам справді важливо знати, як почувається спортсмен в одязі бренду Filling Season за різних обставин і погодних умов. Усе це - з метою зниження ризику отримати травму, посиленню відчуттів й сприйняття, підвищення продуктивності, зменшення енерговитрат, що дозволяє тренуватися довше й продуктивніше. Саме тому у пошиві одягу ми дотримуємося анатомічного крою. 

Filling Season прагне розробляти одяг, який би сприяв швидкому відновленню сил спортсменів, аби вони здатні були приймати нові виклики. Як наслідок, це дозволяє тренуватися довше, бігати швидше, грати краще. Крім того, такий підхід дозволяє знайти оригінальні рішення дизайну, створювати аутентичний стиль.

Рекомендуємо

Український бренд – надійний вибір
0 67

Український бренд – надійний вибір

Все почалося з велосипеда. Проте, винайти потрібно було не саме колесо чи педаль, а простий одяг. Та..

18 Листопада, 2020
Мембранна тканина та роль мембранної тканини в лінійці одягу Filling Season
0 20

Мембранна тканина та роль мембранної тканини в лінійці одягу Filling Season

Мембранна тканина —  тканина на основі штучних мембран. Використовується у..

30 Вересня, 2020

Коментарів (0)

Ваш коментар буде першим