Стильний одяг для фанатів сучасного мистецтва
30 Листопада, 2020

Стильний одяг для фанатів сучасного мистецтва

0 35

Ми любимо красивий і якісний одяг. Нам подобаються речі зі смаком. І прихильники бренду Filling Season мають гарний стильний гардероб із якісних сучасних речей.

Саме тому ми відкриваємо проект у колаборації з художником: у нашому асортименті ви знайдете речі з принтами картин графіка Олега Семціва.

У рамках спільного проекту створено серію футболок. Попереду – худі, світшоти і бомбери. Прикрашений принтами робіт художника-графіка, наш одяг допомагає вам підкреслити витончений смак, довершити власний оригінальний стиль. Дотримання авторського права – основний принцип нашої роботи. Усі принти створені безпосередньо самим художником. І ми відподальні за їх використання виключно у створенні моделей з лого FS.

Принт можна створити і самому - просто замовити власний сюжет художнику. Так можна надрукувати свою власну колекцію одягу: для себе, для рідних, для друзів! Навіть більше – за бажання ви можете придбати і сам оригінал роботи художника-графіка Олега Семціва в доповнення до принтованого одягу – і цим гарантувати ексклюзивність.

Бренд Filling Season створив досить велику лінійку одягу, в якій моделі навмисне без принтів та вишивки. Завдяки цьому одяг можна легко міксувати з оригінальними авторськими принтами і поєднувати у різні ансамблі між собою.

Придбайте щось цікавеньке із лімітованих серій одягу з арт-принтом Олега Семціва до кожного сезону вже найближчим часом. Бо скоро речі потраплять в категорії «колекційних». 

Коментарів (0)

Ваш коментар буде першим