Політика конфіденційності

Filling Season відповідально ставитися до обробки і зберігання персональних даних клієнтів, а також відвідувачів інтернет-магазину https://fillingseason.com.

Персональна інформація - будьякі дані про особу, що дозволяють прямо та/або опосередковано ідентифікувати клієента. Така інформація включає в себе персональні дані в розумінні законодавства про захист персональних даних.

Політика конфіденційності містить опис видів персональної інформації, отриманої від користувачів нашого сайту.

Крім того, в даному документі детально описані способи і методи збору та обробки ваших персональних даних.

 

Яку інформацію ми збираємо

Для обробки персональних даних використовуються комп'ютери та/ або засоби автоматизації відповідно до організаційних процедур і методів, відповідних цілям збору інформації.

У деяких випадках персональна інформація, що збирається, може бути доступна певним категоріям відповідальних осіб Filling Season, пов'язаних із забезпеченням функціонування сайту (в тому числі адміністрації, відділу продажів, відділу маркетингу, колл-центру, системним адміністраторам, юридичному відділу) або організаціям (в тому числі стороннім постачальникам технічних послуг і сервісів транспортного перевезення товарів) з якимми FS уклали відповідні певні бізнес відносини. Ви можете додатково надіслати нам запит на перелік зазначених осіб у нас.

 

Місце обробки даних

Дані обробляються в операційому офісі Filling Season і будь-яких інших місцях, де знаходяться бізнеспартнери, що займаються їх обробкою. За додатковою інформацією слід звертатися до Filling Season (оператора даних і власника бази даних).

 

Використання персональної інформації

З метою надання послуг, ваша персональна інформація може бути використана і оброблена всередині компанії Filling Season.

Під Filling Season розуміється сукупність компаній і підприємців, які працюють під брендом Filling Season, в тому числі, дочірні і пов'язані структури.

Будь-яке використання вашої персональної інформації всередині компанії Filling Season здійснюється відповідно до Політики конфіденційності. Інколи, ми можемо направляти вам повідомлення, що містять маркетингову та рекламну інформацію про наші продукти та послуги, акційні пропозиції і т.д. Якщо ви не надасте нам письмової згоди на отримання зазначених повідомлень, ми не будемо їх надсилати.

Filling Season має право залучати інші компанії для організації рекламних кампаній для надання послуг. Ці компанії також можуть отримати доступ до частини вашої персональної інформації. Але тільки в тій частині, в якій це необхідно для надання послуг.

При цьому, вони не мають права використовувати її для будь-яких інших цілей.

Filling Season не продає, не передає і не повідомляє персональну інформацію клієнтів і користувачів сайту третім особам, які не входять та/або не мають бізнес відносин з Filling Season.

Але, за вашою згодою, ми можемо інколи надсилати на вказану вами адресу маркетингову інформацію від імені одного з наших партнерів, що може містити інформацію про товари, спортивні товари, одяг, нанесення друку та/або інші послуги, що можуть вас зацікавити. Ми також можемо запитати вас, чи бажаєте ви отримувати маркетингові матеріали наших бізнес-партнерів. Якщо ви погодитесь на отримання розсилки, ми не станемо повідомляти вашу персональну інформацію цим партнерам, а будемо направляти вам матеріали на вашу адресу електронної пошти від імені цих партнерів.

Filling Season зберігає за собою право використовувати і повідомляти будь-яку інформацію про вас, у випадках, прямо встановлених законом, нормативно-правовим актом, з метою захисту цілісності наших сервісів і захисту прав або ж з метою сприяння правоохоронним органам в розслідуванні злочинів і забезпеченні громадської безпеки.

 

Захист особистих даних

Filling Season робить комерційно обґрунтовані заходи для запобігання несанкціонованого доступу до персональної інформації і даних, отриманих в процесі користування сайтом або послугами Filling Season.

Ми прагнемо захищати ваші персональні дані, проте ми закликаємо вас приймати всіх доступних заходів обережності для захисту ваших персональних даних під час їх передачі. Для цього частіше змінюйте паролі, використовуйте комбінації букв і цифр, а також користуйтеся безпечним браузером.

 

Забезпечення інформаційної безпеки дітей

Веб-сайт https://fillingseason.com і послуги FillingSeason не орієнтовані на залучення уваги дітей і неповнолітніх. Filling Season навмисно не займається збором персональних даних дітей і осіб, які не досягли 18років, ми не направляємо їм ніяких запитів щодо надання персональної інформації.

 

Доступ до інформації

Ви самостійно маєте змогу контролювати всю персональну інформацію, що передаєте нам. Ви маєте право в будь-який час уточнити або змінити особисту інформацію, яку ми від вас отримали, або ж змінити налаштування отримання рекламної та маркетингової інформації від нас і наших партнерів. Ви маєте право в будь-який час попросити нас видалити всю зібрану про вас інформацію (право на забуття). Для цього надішліть нам повідомлення електронної пошти або лист, за вказаною нижче адресою.